Time in photos

6:13 odp.

,,Get busy living or get busy dying.."

Člověk by nevěřil, jak ten čas rychle utíká. Poslední příspěvek je z listopadu. A co jsem vlastně celou tu dobu dělala? 
V prosinci jsem po škole chodila na brigádu do Yves Rocher. Jestli máte někdo takovou možnost, tak do toho určitě jděte:) Strašně mě to bavilo a hrozně jsem se tam nasmála. 

Pak přišlo teda něco, co jsem vůbec nečekala a mám z toho strašnou radost:))) Upřímně na to čekám už deset let, aneb Nikdy neříkej nikdy! :D:)Pak jsme oslavili Vánoce a Nový rok :)


Po novém roce jsme jeli s kamarády na hory do Deštné v Orlických horách. I když bylo celý den zataženo, tak je to tam super a jela bych znova:)
Potom odstartovala plesová sezóna:)
A nakonec jsem oslavila v únoru svoje 20. narozeniny :) Všechny fotky jsou úplně nepoužitelný, ale užila jsem si to a na tom záleží nejvíc:)
You Might Also Like

5 komentářů

 1. Keď som v Bystrici v európe vždy prechádzam okolo obchodu Yves Rocher, ale ešte nikdy som sa tam nezastavila. :) Musím to tam ísť už fakt omrknúť. :) Ďakujem ti za pekný komentár na mojom blogu..veľmi ma potešil :)

  http://accessoriesforbeauty.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat
 2. Brigáda v Yves Rocher nebo v jakémkoliv jiném obchodě s kosmetikou, je můj velký sen. Ale zároveň vím, že bych tam nechala polovinu výplaty, takže by to moc velká výhra nebyla :D

  ...Instantní krása//Giveaway...

  OdpovědětVymazat
 3. Pekné fotky :) Vidím, že ideš na Justina :) Aj moja sesterka sa chystá tento rok :) Ja som už na ňom bola ešte keď mal Believe tour a bol to mega zážitok, takže sa máš na čo tešiť je skvelý :))
  partofnicol.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
 4. Parádne fotky, ty si sa zrejme nenudila :)

  www.beautiful-savage.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat

Děkuju za každý komentář♥

Lívance Jamieho Olivera po americku

Kdo by neměl rád lívance? Dají se udělat na nespočet způsobů, s borůvkami, jahodami, banánem, čokoládou, javorovým sirupem, nebo třeba na...